Новинка 2016 року! StoColor Dryonic – завжди суха фарба

StoColor Dryonic

dryonic Перша у світі, неймовірна фасадна фарба, яка вона окрім того що красива, ще й забезпечує постійну сухість! На її розробку нас надихнув жук панцерник Onymacris unguicularis, який живе в пустелі Наміб і в процесі життєдіяльності поглинає вологу, конденсує її на своєму панцері та залишається сухим. Наша фарба подібна до панцеру цієї комахи на гідрофобній мікроструктурі. Після багатьох експериментів компанія Sto розробила інноваційну технологію Dryonic Technology:  ми уможливили блискавичне висихання фасаду після дощу, роси та туману. Ви можете використовувати її практично на всіх будівельних поверхнях та з максимальною кількістю відтінків кольорів.

StoColor Dryonic

Відтепер лише сухі фасади.

Нове покоління фарб IQ – Intelligent Technology компанії Sto, є новою сходинкою у фарбуванні та захисті фасаду.

StoColor Dryonic – це найновіша фасадна фарба, що створена на основі біоніки. Фарба гарантує швидке висихання фасаду після дощу, роси чи туману. Ця фарба запобігає поширенню моху та грибка, але вона не містить біоцидів.

Сухі фасади при любій негоді

В який спосіб виникла фасадна фарба за технологією Dryonic Technology?

Завдячуючи інтелектуальній рецептурі –   спеціальні композитні в’яжучі та наповнювачі створюють міцну вологовідштовхуючу мікроструктуру поверхні.

StoColor Dryonic: Виключна сухість, незалежно від примх природи.

1Поверхня панцера Onymacris unguicularis 2Поверхня StoColor Dryonic

 

Блискавична швидкість висихання фасадної фарби StoColor Dryonic після дощу, роси і туману.

6Стандартна фасадна фарба  5 StoColor Dryonic