Новини

Презентація 11-12 серпня

11-12 серпня відбулася презентація продукції Sto. На презентації були присутні архітектори з кожного району
Закарпатської області. В подарунок гості отримали проживання в готелі “Акварель” та цікаві екскурсії по місту Жовкві
та Львові. img_5400 img_5399 img_5396 zakarpattya img_5396 img_5397

Семінар для архітекторів та дизайнерів

6 травня навчання продовжилося для архітекторів та дизайнерів, зацікавлених у використанні в своїх проектах останніх досягнень у царині матеріалів для утеплення, а також оздоблювальних матеріалів і фарб, в тому числі, для порятунку знищених історичних будинків, яких є багато як в Польщі, так і в Жовкві та Львові.
Заняття проводилось в конференц-залі готелю «Варшава», який є побудований з використанням матеріалів і фарб STO, то ж учасники могли наочно переконатися в якості запропонованих фірмових товарів. Тішить те, що окрім молодих перспективних спеціалістів, на зустріч прийшло багато студентів архітектурного факультету Аграрного Університету, а це – запорука майбутньої довгострокової співпраці!
Велике зацікавлення запропонованими технологіями і якісними матеріалами виявив гість із Закарпаття, а отже, STO має можливість скоро перетнути Карпати! Обговорення почутого і побаченого продовжувалось за кавою-брейк та на дружній вечері.

Бажаючих відвідати наступні презентації, зателефонуйте по вказаних телефонах на сайті і повідомте

Практичне навчання для виконавців

IMG_3790-1Представництво німецької фірми STO у Західному регіоні України вже вдруге провела практичні заняття із застосування нових та традиційних матеріалів для фасадних та внутрішніх робіт, розроблених провідною корпорацією STO.
5-6 травня 2016 року відбулися лекції і майстер-класи для будівельників, а також архітекторів і дизайнерів.
5 травня в приміщенні STO-Expert по вул. Лісній, 2 в у м. Жовкві відбулись практичні заняття для виконавців оздоблювальних та утеплювальних робіт робіт, які працюють у Львівському регіоні.
На майстер-класі будівельники мали можливість ознайомитися з новими штукатурками, фарбами та новітніми технологіями захисту фасадів від STO. 
Заняття провели : Регіональний директор технічний Південного регіону, магістр інженерії Януш Мігда та технічний спеціаліст по продукції фірми Томаш Бжозовец.
Всі присутні мали можливість на практиці переконатись в якості матеріалів і виявили неабияке зацікавлення пристосуваннями для полегшення робіт та підвищення їхньої якості, розробленими спеціалістами STO.

Всіх бажаючих взяти участь, просимо зателефонувати по вказаних телефонах на сайті

Оновлення ” Warszawa”

IMG_3091 Фарби StoColor In, StoColor Opticryl Satinmatt, та грунтівка StoPlex W для внутрішніх робіт фірми STO використовувались при підготовці до нового сезону в готелі «Варшава».
Відремонтовані номери, кімнати і окремі приміщення. Готель готовий прийняти гостей!IMG_3107

Матеріали Sto в King Cross Leopolis

Нещодавно відбулось урочисте відкриття дитячого супермаркету “Чудо острів ” в ТРЦ “King Cross Leopolis” у місті Львові.
При проведенні ремонтних робіт використовувались матеріали компанії STO, а саме: грунтівка Stoplex W та стійка до забруднень фарба StoColor In.
Матеріали були придбані у філіалі STO-Expert у м. Жовкві, вул. Лісна, 2в.

 

Практичні навчання

20160318_17524020160318_18283118 березня в приміщенні STO-Expert по вул. Лісній, 2  в у м. Жовкві відбувся практичний майстер-клас, присвячений матеріалам внутрішнього і зовнішнього використання, розробленим фірмою STO.
Заняття проводилось для виконавців робіт, безпосередньо пов’язаних з оздоблювальними роботами. Майстер-клас провів технічний спеціаліст по продукції фірми Томаш Бжозовец.
Всі присутні мали можливість на практиці переконатись в якості запропонованих матеріалів і виявили неабияке зацікавлення. Наступна зустріч запланована у квітні, бажаючі взяти участь, повідомте по вказаних телефонах на сайті.20160318_18154720160318_173949

Новинка 2016 року! StoColor Dryonic – завжди суха фарба

StoColor Dryonic

dryonic Перша у світі, неймовірна фасадна фарба, яка вона окрім того що красива, ще й забезпечує постійну сухість! На її розробку нас надихнув жук панцерник Onymacris unguicularis, який живе в пустелі Наміб і в процесі життєдіяльності поглинає вологу, конденсує її на своєму панцері та залишається сухим. Наша фарба подібна до панцеру цієї комахи на гідрофобній мікроструктурі. Після багатьох експериментів компанія Sto розробила інноваційну технологію Dryonic Technology:  ми уможливили блискавичне висихання фасаду після дощу, роси та туману. Ви можете використовувати її практично на всіх будівельних поверхнях та з максимальною кількістю відтінків кольорів.

StoColor Dryonic

Відтепер лише сухі фасади.

Нове покоління фарб IQ – Intelligent Technology компанії Sto, є новою сходинкою у фарбуванні та захисті фасаду.

StoColor Dryonic – це найновіша фасадна фарба, що створена на основі біоніки. Фарба гарантує швидке висихання фасаду після дощу, роси чи туману. Ця фарба запобігає поширенню моху та грибка, але вона не містить біоцидів.

Сухі фасади при любій негоді

В який спосіб виникла фасадна фарба за технологією Dryonic Technology?

Завдячуючи інтелектуальній рецептурі –   спеціальні композитні в’яжучі та наповнювачі створюють міцну вологовідштовхуючу мікроструктуру поверхні.

StoColor Dryonic: Виключна сухість, незалежно від примх природи.

1Поверхня панцера Onymacris unguicularis 2Поверхня StoColor Dryonic

 

Блискавична швидкість висихання фасадної фарби StoColor Dryonic після дощу, роси і туману.

6Стандартна фасадна фарба  5 StoColor Dryonic

 

15 січня у місті Жовкві відкрилося представництво німецької компанії STO

IMG_246415 січня у місті Жовкві відкрилося представництво німецької компанії STO, яка займається виготовленням і реалізацією якісних і екологічно чистих будівельних матеріалів. На вулиці Лісна 2 в, де знаходиться офісний центр продажу, «висадився польський десант» на чолі з високоповажним Президентом «SТО-Польща» паном Яцеком Вознічкою і директором з торгівлі паном Збігневом Голіком. Без підтримки і допомоги на кожному етапі втілення проекту польськими представниками компанії, навряд чи вдалося б його реалізувати. Відтак, вони і перерізали червону стрічку, давши старт роботі першого на Західній Україні представництва «STO-Expert».

IMG_2476Мер міста Жовкви Петро Вихопень привітав компанію, нагадав, що у 1890 році німецький підприємець Лілієн заклав у місті завод гутного скла, чим дав роботу мешканцям на століття. Тому, – зазначив міський голова, – ми раді вітати нове підприємство, яке послужить розвитку міста в нових умовах децентралізації, створить нові робочі місця, стане прикладом для інших.

IMG_2444З прийдешнім Новим роком та з Різдвяними святами гостей прийшов привітати шкільний вертеп зі щедрівкою і колядкою! Хай же Новонароджений Ісус подасть Своє благословення на добрий початок спільної справи та на подальшу успішну співпрацю!

На захід були запрошені представники бізнесових кіл, які працюють в будівельній сфері, архітектори, дизайнери, які з професійною цікавістю ознайомились представленими у відділі продажу зразками продукції STO.

IMG_2614Потім гості вирушили в готель «Варшава» для продовження церемонії урочистого відкриття представництва STO-Expert.

Керівник українського підрозділу розповів як виникла ідея відкриття STO-Expert на Західній Україні і подякував всім, причетним до цього, особливо вельмишановному Президенту «SТО-Польща» пану Яцеку Вознічці і директору з торгівлі пану Збігневу Голіку. Польща завжди підтримували Україну і на знак вдячності і приязні присутні гості слухали виступ пана Збігнева Голіка польською мовою. Пан Збігнєв розповів про розвиток системи STO у світі і продемонстрував приклади використання будівельних матеріалів. Неабияку цікавість викликали випробування на міцність, після завершення виступу всі бажаючі мали можливість повправлятися з молотком і особисто перевірити відому німецьку якість.

IMG_2425Святкування і обговорення перспектив співпраці продовжилось у неофіційній невимушеній формі за гостиною. Музичний супровід надала кавер-група «Мішель», ведучою заходу була чарівна Тетяна Джумак.

 

Внутрішня фарба STO Climasan Color

color_climasanЦе перша активна фарба для внутрішніх робіт, яка зменшує кількість шкідливих компонентів і запахів, а також унеможливлює їх появу. Ефект очищення повітря базується на природному явищі фотосинтезу. Під дією світла активується каталізатор, зменшуючи кількість шкідливих домішок в повітрі, та унеможливлюючи появу нових. Рекомендовано для використання в людних місцях: медзакладах, ресторанах, готелях, школах і особливо в дитячих кімнатах.

climasan-a climasan-b climasan-c

 

Мікросиліконова фасадна фарба STO Lotusan Color

lotusanБруд змивається дощем. Надійний захист від води і пилюки. У фарбі STO Lotusan Color є повторення мікроструктури поверхні листка лотоса. Листки лотуса під час дощу не намокають, краплини води скочуються з них. Це явище в природі отримало назву “ефект лотоса”. На основі нього було створена нова фасадна фарба STO Lotusan Color. Поверхня фасаду, пофарбована фарбою STO Lotusan Color, не має контакту з пилюкою та брудом, та майже не контактує з водою. А значить фасад буде сухим та чистим, так як вода не просочується крізь фарбу, а змиває бруд.

lotusan-a lotusan-b lotus