Інновації

Ми створюємо нові можливості

З  моменту свого створення концерн Sto має понад 150 нових патентів, що демонструє лідерство у сфері технологій та інновацій. Науково – дослідні та дослідно - конструкторські  підрозділи у всьому світі дозволяють працювати у повному обсязі, розробляти та вдосконалювати технології, а також визначати інноваційні тенденції для будівельної галузі.

StoTherm classic
StoThermClassic – найбезпечніша система ізоляції фасаду
StoThermClassic – є найбільш відомою системою утеплення Stoв світі. Дана система завжди удосконалюється та застосовується вже понад 40 років.
Ця система відзначається найвищою надійністю та довговічністю, найнижча кількість скарг та рекламацій по відношенню до інших систем.
Детальніше

StoColor Dryonic
StoColor Dryonic – це новітнє покоління інтелектуальних покриттів IQ-Intelligent Technolgy. Завдяки своїй унікальні структурі та властивостям, поверхня завжди залишається сухою після дощу, роси або туману.
Детальніше

StoColor X-black
Довготривалий вплив сонячного проміння на фасади будівлі може призвести до утворення тріщин та деформації. Особливо це стосується сучасних модних темних поверхонь, які нагріваються набагато швидше. StoColorX-black це нове покоління фарб StoIQ – INTELLIGENTTECHNOLOGY , котрі змінюють межі безпечної температури в кольоровій гамі.
Детальніше

StoColor Lotusan
Ефект лотосу – ідентичне відтворення мікроструктури лотоса у фасадних покриттях. Площа листка лотоса сильно гідрофобна. Вода створює краплі, що рухаються як скляні кульки. Ефект: бруд спливає з дощем.
Детальніше

Технологія QS Ft
Роботи по утепленню фасадів пізньою осінню чи ранньою весною є складним завданням. В цей період роботи на фасадах супроводжується різкими змінами в атмосферними умовами. Коливання температури, раптовий дощ або сніг гальмують роботи з утеплення фасадів.
Детальніше

StoVentec ARTline
Виробництво екологічної енергії за допомогою вентильованих фасадів. Не використовує сировину, не шкодить навколишньому середовищу – фотовольтаніка один із найбільш екологічних методів отримання електроенергії.
Детальніше

StoColor Climassan
Активна інтер’єрна фарба для створення свіжого повітря. Повітря стає чистим – просто ввімкніть світло. Активна інтер’єрна фарба Sto усуває неприємні запахи та сприяє розкладанню шкідливих речовин.
Детальніше

StoColor Photosan
В повсякденному житті  люди все частіше починають звертати увагу на охорону навколишнього середовища. Відтепер це стосується також будівництва. До нашого асортименту входять про-екологічні матеріали, котрі дякуючи своїм властивостям позитивно впливають на навколишнє середовище.
Детальніше