StoColor Dryonic

StoColor Dryonic – це новітнє покоління інтелектуальних покриттів IQ-Intelligent Technolgy.  Завдяки своїй унікальні структурі та властивостям, поверхня завжди залишається сухою після дощу, роси або туману.

Натхненником для створення технології Sto, став жук Onymacrisunguicularis , корінний житель пустелі Наміб. Завдяки спеціальній гідрофобній мікроструктурі гідрофобного панцеру, ця комаха може забрати краплі води з туману, що є основою інноваційної технології Dryonic.

Нове покриття, отримане з біоніки дозволяє не тільки швидко зняти вологість з поверхні фасаду, але і пригнітити розвиток водоростей і грибків ( без використання біоцидів), а також збільшує механічну стійкість фасаду.

StoColorDryonicможна наносити на всі стандартні конструктивні поверхні. Він також доступний з інтегрованим захисним шаром, та великим діапазом кольорів.

Захист від вологи, механічна стійкість та стабільність кольору – StoColorDryonicфарба з довгостроковою гарантією довговічності красивого фасаду.

Фасадні фарби генерації IQ – Intelligent мають додаткові властивості поверхні у порівнянні з «звичайними» фасадними фарбами. Інноваційні рішення забезпечують додаткову міцність, що значно підвищує колір. Вони пропонують високий ступінь захисту, міцність, стабільність кольорів.