StoColor Lotusan

Для чистих та сухих фасадів

StoColor Lotusan ® та StoColor Lotusan ® G

Ефект лотосу – ідентичне відтворення мікроструктури лотоса у фасадних покриттях. Площа листка лотоса сильно гідрофобна. Вода створює краплі, що рухаються як скляні кульки.

Ефект: бруд спливає з дощем.

Даний феномен використовується в фасадних фарбах StoColorLotusan та StoColorLotusanG , що належать до нового покоління фарб Sto: IQ – INTELLIGENTTECHNOLOGY. Ефект лотоса дає можливість фасаду само очищуватися, а завдяки регуляції вологості захищає його від шкідливих атмосферних впливів. Фасад залишається чистим та красивим.

Сучасні технології завдяки природі.                                                                                                                      Характерна мікроструктура лотосового листка, імплантована в StoColorLotusan та StoColorLotusanG, значно зменшує адгезію частинок бруду до поверхні фасаду.

Ефект:
Краплі дощу не затримуються на фасаді, а легко стікають разом із частинками бруду. Ризик виникнення водоростей та грибів зводиться до мінімуму, фасад протягом тривалого часу залишається чистим та сухим.

Для фасадів котрі піддаються особливо високому атмосферному впливу, ми рекомендуємо: StoColorLotusanG – з підвищеною стійкістю до мікроорганізмів.

Як це працює?

StoColor Lotusan – як це працює?
StoColor Lotusan та StoColor Lotusan G

  • Фасадні фарби з ефектом лотосу
  • Ефект «самоочищення» поверхні фасаду
  • Природна стійкість до мікроорганізмів
  • StoColor Lotusan G: підвищена стійкість до мікроорганізмів
  • Регулювання поглинання вологи
  • Дуже хороша проникність СО2
  • Висока гідрофобність
  • Чудові властивості криття
  • Захист пам’яток архітектури
Найвищий захист

StoColor Lotusan – чисті фасади

Крім фарби Lotusan ® classic, в своєму асортименті Sto пропонує варіант Lotusan ® G – це фарба із додатковим біоцидним захистом проти мікрорганізмів

Фасадні фарби

Lotusan®

Технологія Lotuseffekt® підтримує природній ефект очищення. Lotusan ® має відмінні рекомендації з 1999 р. Продукт використовується по цілому світі на мільйонах квадратних метрах фасадів. StoLotusan®застосовується для реставраційних об’єктів та сучасного будівництва.

 

Lotusan®G

Застосування Lotusan®G (з додатковим захистом від  мікроорганізмів)  забезпечує сильний захист.

 

Декоративна штукатурка 

StoLotusan® K/МР® StoLotusanK/MP декоративна штукатурка із структурою «баранік», або як моделююча маса.