StoColor Photosan

Чисте повітря кожного дня

В повсякденному житті  люди все частіше починають звертати увагу на охорону навколишнього середовища. Відтепер це стосується також будівництва. До нашого асортименту входять про-екологічні матеріали, котрі дякуючи своїм властивостям позитивно впливають на навколишнє середовище.

Для прикладу це найновіша екологічна фарба StoColorPhotosan.

Девастація навколишнього середовища – це проблема, котра виникає у промислових районах. Постійний рух автомобілів та промисловість мають не тільки негативний вплив на ступінь забруднення повітря та наше здоров’я, але й на стан будинків.

Відповідь для даних ситуацій активна фарба StoColorPhotosan, яка піддається впливу  ультрафіолетового світла, та активує процес фотокаталізу.  Це призводить до того що оксиди азоту, що осідають на поверхні фасаду, перетворюються на нешкідливі легко розчинні нітрати, які потім змиваються з поверхні фасаду за нормальних атмосферних опадів.

Важливо відзначити, що з часом ефективність покриття StoColorPhotosan не зменшується,а повітря постійно очищається від шкідливих речовин. Варто відзначити що дана фарба може використовуватись практично на всіх поверхнях, водонепроникна, а також забезпечує добру дифузію водяної пари.