StoTherm classic

StoThermClassic – найбезпечніша система ізоляції фасаду

StoThermClassic – є найбільш відомою системою утеплення Stoв світі. Дана система завжди удосконалюється та застосовується вже понад 40 років.

Ця система відзначається найвищою надійністю та довговічністю, найнижча кількість скарг та рекламацій по відношенню до інших систем.

Дотримуємо обіцянки

Успіх StoThermClassicне випадковий, понад 70 мільйонів квадратних метрів утеплених фасадів надають перевагу над іншими системами у багатьох аспектах. StoThermClassic – це органічна система що має в 10 разів більшу механічну міцність в порівнянні з іншими мінеральними системами. Це гарантує максимальну стійкість до тріщин та забезпечує  найкращий захист від мікроорганізмів.

Використання систем StoThermClassicстворює умови для швидкого та якісного виконання фасадів, свободи дизайну та забезпечення рентабельності інвестицій.

Завдяки свої властивостям StoThermClassic – це система, яка не має аналогів на ринку.

Стійкість до ударів

StoThermClassic характеризується високою механічною міцністю до утворення тріщин, стійкістю до атмосферного впливу, високою теплоізоляцією, а також паропроникністю та СО2.

 Абсолютно надійна та довговічна система теплоізоляції.       Захищаючи від водоростей та грибів, фасад тривалий час зберігає свою первісну красу. Виключно позитивні відгуки наших клієнтів свідчать про високу якість та надійність нашими системами.

Можливість оздоблення

Великий вибір поверхонь

Піщаник

Системи утеплення із кінцевим оздобленням – натуральний камінь, були доступні виключно у вентильованих системах. Завдяки покриттю StoSandsteinіз виглядом пісковика –це змінюється. Нове, легке покриття може наноситись безпосередньо на систему утеплення.

Натуральний камінь

Асортимент кам’яних натуральних плиток включає вісім морозостійких каменів ( один піщаник та сім гранітів) у кольорах від білого до сірого та від бежевого / коричневого до чорного. Плитка може бути приклеєна безпосередньо до системи теплоізоляції.

Профілі StoDeco

Різноманітний дизайн профілів. Різноманітні трьохвимірні декоративні елементи, логотипи фірм, відповідно до побажань замовників. Системні профілі StoDeco, від найпростіших до найсучасніших, дає Вам необмежені можливості креативного дизайну.

Керамічна та клінкерна плитка

Використання керамічної та клінкерної плитки дає Вам прекрасну можливість формування фасаду. Як фінішний шар для StoThermClassic, керамічна та клінкерна плитка поєднує в собі необхідність збереження регіонального колориту з вимогами ізоляції фасаду.

Конкурентна перевага завдяки ефективній обробці

StoThermClassic дозволяє економити час. У поєднанні з технологією силосу нашого партнера - компанії Inotec яка  розроблена спеціально для нас, неефективна робота може бути зведена до мінімуму, а час, який витрачається  на будівництво будівель, значно зменшується.  Завдяки тісному співробітництву з InotecGmbH, продукти та машини були ідеально підібрані для ефективної роботи.

Таким чином, технологія StoSiloComb – ідеальна підтримка для організації роботи при утепленні StoThermClassic. Після закінчення роботи достатньо поставити шланг у відро з водою, а пастоподібні матеріали не будуть в’язатися – це жорстка, закрита система. Це велика перевага, оскільки вона усуває роботу із запуску силосу та зливання забрудненої води, а також економить час для очистки шлангу та машин.

До сервісних послуг Stoвходять силосні технології. Спеціалісти Stoбезпосередньо на будівельному майданчику порекомендують, як оптимізувати різні етапи роботи та як використовувати найкращі рішення.